LYŽIARKY: ALLTRACK 90 BLACK/RED
search
  • LYŽIARKY: ALLTRACK 90 BLACK/RED

ROSSIGNOL LYŽIARKY ALLTRACK 90 BLACK/RED

269,00 €
S DPH Dodanie do 1 - 5 dní
ALLTRACK 90 je vznikajúci kompromis pre všetkých lyžiarov, aj tých ktorý radi lyžujú mimo upravené trate.
veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

POPIS PRODUKTU

ALLTRACK 90 je vznikajúci kompromis pre všetkých lyžiarov, aj tých ktorý radi lyžujú mimo upravené trate. Tvrdosť 90, 102 mm široké kopyto, odľahčený-generatívny dizajn, vrchná časť skeletu s prepínačom na šliapanie - to všetko je nadizajnované tak aby ste s touto topánkou zvládli úplne všetko, v akomkoľvek teréne pri akejkoľvek výkonnosti.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2019/20
VÝKONNOSŤ:ZAČIATOČNÍKMIERNE POKROČILÝSTREDNE POKROČILÝ
FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):90
ŠÍRKA KOPYTA:102MM
ŠÍRKA KOPYTA 102 MMŠírka papučky v prstovom kĺbe je 102 mm, správny kompromis medzi komfortom a výkonnosťou.
DUAL CORENová technológia, ktorá zahŕňa vstrekovanie materiálov s rozdielnym stupňom tvrdosti do jednej formy. Hmota je vstrekovaná do formy v troch bodoch v hornej časti skeletu a v dvoch bodoch do spodnej časti skeletu. Výsledkom je sendvičová konštrukcia s tenkou vrstvou tvrdého materiálu na vonkajších stranách skeletu a tenou vrstvou mäkkého materiálu na vn;tornej strane skeletu.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYURETÁN
HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYOLEFIN
HIKE MODE 2Nový optimalizovaný HIKE MODE zahŕňa väčší rozsah pohybu hornej časti skeletu (50⁰) vďaka nižšie umiestnenej osi kĺbu, ktorý umožňuje pohyblivosť komína. Kĺbový inzert a zamykací mechanizmus "kov na kov" poskytuje zvýšenú zadnú oporu, čím dodáva maximálny prenos energie pri zjazdoch.
VNÚTORNÁ PAPUČAOPTISENSOR T4
OPTISENSOR T4Komfortná pred-tvarovaná papuča navrhnutá pre optimálne a pohodlné stiahnutie chodidla, ktoré zvyšuje výkon a tiež dodáva vynikajúci pocit hneď pri prvom obutí. Nové materiáli poskytujúce lepšie obalenie chodidla a lepšiu súčinnosť so skeletom. Dizajn spája zóny stiahnutia chodidla na priehlavku so zónami opory na päte a zlepšuje cirkuláciu krvi v tejto oblasti.
GRIP WALK KOMPAKTIBILNÉLyžiarky sú kompaktibilné s podrážkami GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky majú hrubšiu vrstvu gumy zaoblenú na špičke, čím poskytujú komfortnejšiu a prirodzenejšiu chôdzu. Interovaná tvrdá platnička v podrážke garantuje optimálny prenos energie a požadovanú funkčnosť v lyžiarskom viazaní (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada sa predáva osobitne.
18557

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Typ
All Moutain