• Výpredaj!
  • -20%
Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
search
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)
  • Pursuit 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)

Rossignol Lyze s viaz. PURSUIT 400 Carbon Konect (RAHBL01)+NX 12 Konect Dual B80 bk/l.gr(FCHC030)

549,95 €
439,96 € Zľava 20%
S DPH Dodanie do 1 - 5 dní

Všestranné a spoľahlivé PURSUIT 400 CARBON poskytujú energiu, presnosť a hravosť v oblúkoch pre pokročilých lyžiarov na upravených svahoch.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

POPIS PRODUKTU

Karvingové lyže na upravené svahy, PURSUIT 400 CARBON poskytujú energiu, presnosť a hravosť v oblúkoch pre pokročilých lyžiarov. Prop Tech vyvinutý v našom pretekovom oddelení, poskytuje prispôsobivejší torzný flex pre lepší kontakt hrany s povrchom a účinnejšiu kontrolu v oblúku. Power turn Rocker zaručuje rýchly a jednoduchý štart oblúku a spoľahlivý grip, kým ľahká karbónová vrstva napomáha hladšej a stabilnejšej jazde na upravených svahoch.Lyže sú v sete s viazaním NX 12 Konect Dual.

VLASTNOSTI

SEZÓNA2018/19
VÝKONNOSŤ:MIERNE POKROČILÝSTREDNE POKROČILÝ
TYP INT. SYSTÉMU :KONECT
ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:126/74/110
RÁDIUS, POLOMER ZATÁČANIA /M/ :14 M (170)
ROCKER / CAMBER :10% / 90%
TRAŤ / MIMO TRATE :100 / 0
JADRO LYŽE :DREVENÉ JADRO
POPLAR WOOD COREDrevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosti, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.
KONŠTRUKCIA LYŽE :MINICAP SANDWICH
MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIA- Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.
PROP TECH- vrchná vrstva vystuženia lyže má na špičke pozdĺžne zárezy, čím sa zvýšil prenos energie a kontrola nad lyžami. Vďaka Prop Tech-u je špička lyží pružnejšia a prispôsobivejšia pri vjazde do oblúku. Tým, že je pružnosť na špičke vyššia, neprenáša sa krútenie lyže až pod viazanie, ale naopak zlepšuje grip na hrane v strednej časti lyže.
VYSTUŽENIE :CARBON
VYSTUŽENIE - CARBONFormula 1 medzi vláknami. Karbónové vlákna majú nízku hmotnosť a mechanické vlastnosti sú neprekonateľné. Poskytujú spoľahlivý grip, energiu a akceleráciu. Síce to vyžaduje mnoho práce prispôsobiť ich jadru a flexu, ale výsledkom je jedinečný kontakt zo snehom dych berúci výkon.
ON TRAIL ROCKERON TRAIL ROCKER profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.
SYSTÉM VIAZANIA - KONECTKONECT je nový integrovaný systém viazania, ktorý pôsobí prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém je vabavený DUAL WTR technológiou a používa sa s viazaniami SPX a NX.
VIAZANIE NX DUAL WTRNX 12 DUAL WTR je praktické a výkonné lyžiarske viazanie. Vystužená špička Full Action v kombinácii s ľahkou pätkou NX poskytuje okamžitý prenos energie, účinné tlmenie nárazov a jenoduché zapínanie/vypínanie. Technológia DUAL na špičke umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie viazania pre podrážky štandardných lyžiarok alebo lyžiarok WTR.
DUAL WTRDUAL Standard Concept poskytuje kompatibilitu viazania s tradičnými lyžiarskymi podrážkami (ISO 5355) a WTR (Walk To Ride) rocker podrážkami. Nastavenie viazania je veľmi jednoduché a pri zmene nedochádza k zmene uhlu postoja vo viazaní. Túto možnosť poskytujú viazania LOOK PIVOT, SPX a NX a sú označené v názve slovíčkom DUAL.
OVERSIZE TVAR VYKROJENIA- Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.
17528

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske