• Výpredaj!
  • -100,00 €
lyžiarky rossignol RADICAL SENSOR 2 100 RB21050
search
  • lyžiarky rossignol RADICAL SENSOR 2 100 RB21050

Rossignol lyžiarky RADICAL SENSOR 2 100 RB21050

299,00 €
199,00 € Zľava 100,00 €
S DPH Dodanie do 2 - 5 dní

Radical Sensor2 100 má šírku kopyta v prstovom kĺbe 102mm s flex indexom 100 pre pokročilých lyžiarov na upravené zjazdovky, ktorí potrebujú širšiu lyžiarku bez straty na výkonnosti.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Vlastnosti
Index tvrdosti : 100
Veľkosti : 24-31.5
Šírka kopyta - udáva sa šírka v prstovom kĺbe chodidla: : 102mm
Sensor 2 - V skelete Sensor² je medzipodošva sústredená na spojenie 2 hlavných bodov chodidla so skeletom v prednej časti chodidla. Priame spojenie s reakčným pevným inzertom vytvára intenzívnejšiu energiu, ovládanie a lepší cit.
Spodná časť skeletu : Polyether
Vrchná časť skeletu : Polyether + Polyéterová vložka
Foam fit - Anatomická výplň. Rossignol vyvinul spôsob anatomického prispôsobovania s novým výplňovým materiálom. Vrstva výplne je anatomicky pretvarovaná a zaručuje pohodlie, presnosť a kontrolu. PU pena je odolná proti pretlačeniu. Nový spôsob formovania spočíva v tom, že je papuča vytvarovaná už pri výrobe priamym vstrekovaním do formy podľa anatomických kriviek nohy a ešte sa dokáže čiastočne doformovať pri používaní. Každá veľkosť má svoju špeciálnu formu a určené tvary pre ľavú a pravú stranu.
Diagonálne pracky - Nové patentované šikmé pracky sú celé orientované v diagonálnom smere, poskytujú účinnejšie a pohodlnejšie utiahnutie nohy v skelete. Tieto pracky lepšie pritiahnu chodidlo do zadnej časti skeletu. Sú vyrobené z magnézia, aby boli ľahšie a odolnejšie.
4 mikronastavitelne pracky z 100% Alumínia
Rýchlo nastaviteľné protičleny klipsní - pootočením protičlenu klipsne sa dá posúvať.
One piece toebox - Schránka na prsty z jedného dielu je integrovaná do konštrukcie papuče, aby zabránila deformácii prstov.
Canting - nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie

9169

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Typ
All Moutain