Lyžiarky ROSSIGNOL Allspeed Elite 130 black (RBI2010)
search
  • Lyžiarky ROSSIGNOL Allspeed Elite 130 black (RBI2010)

ROSSIGNOL LYZIARKY Allspeed Elite 130 black

459,95 €
S DPH Dodanie do 1 - 5 dní

Pretekovo ladené ALLSPEED ELITE 130 s úzkym výkonným kopytom so šírkou 98mm v prstovom kĺbe sa vyznačuje účinným spojením energie, precíznosti a prispôsobenia.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Popis produktu

S dôležitými prvkami prispôsobenia papučky aj skeletu sú adresované skúseným lyžiarom, ktorí vyžadujú maximálny výkon a presnosť pretekára. Sú vybavené tenšou predtvarovanou papučou ktorú je možné teplom prispôsobiť podľa tvaru nohy, aby sa dosiahol ten najvyšší stupeň presnosti a opory chodidla. O teplo vo vnútri papuče sa počas lyžovačky stará Thinsulate vlákno. Sensor Blade skelet znižuje množstvo použitého materiálu čím redukuje hmotnosť. Tvrdosť lyžiarky je ľahko prispôsobiteľná pomocou zadných skrutiek skeletu a môžete si ju tak donastaviť podľa aktuálnych podmienok.

Vlastnosti

Sezóna:2019/20
Výkonnosť:Veľmi dobrýExpert
Flex index (index tvrdosti):130
Nastavenie tvrdosti skeletuFunkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Treba postupovať podľa tabuľky nižšie v popise produktu, alebo v sekcii poradíme.
Šírka kopyta:98mm
Šírka kopyta 98 mmPapučka s vysokou úrovňou anatomického uchopenia chodidla, šírka 98mm v prstovom kĺbe poskytuje presný pretekový tvar pre dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prenosu energie na hrany lyží.
Senzor BladeSkeletová technológia SENSOR BLADE znižuje množstvo materiálu na skelete, sústredí sa na torznom vystužení a pevnosti skeletu pri nižšej hmotnosti. Vyformovaná štruktúra na skelete pomáha usmerňovať energiu cez predok lyžiarky, čím sa optimalizuje prenos energie a ovládanie.
Spodná časť skeletuPolyether
Horná časť skeletu:Polyether
Vnútorná papučaCustom T1
Custom Liner T1CUSTOM OPTISENSOR T1 papučka je zhotovená z dvoch materiálov (EPDM HARD/FLEXALON a EPDM SOFT/FLEXALON) pre vyššiu precíznosť, ktoré je možné tvarovať teplom. Nastavenie vysokou teplotou sa týka len komfortných oblastí, zóny opory ostávajú nezmenené.
CUSTOM LINERPapuče CUSTOM LINER v lyžiarkach sú vybavené našou jedinečnou patentovanou technológiou, ktorá poskytuje novú úroveň nastavenia, komfortu a opory chodidla. Tvrdší materiál plní funkciu opory päty, anatomická oblasť pre členok je vyplnená mäkším tepelne tvarovateľným materiálom. Po nahriatí papuče v špeciálnom telese sa papuča vytvaruje podľa tvaru chodidla a prispôsobí sa individuálne podľa tvaru
THINSULATE®Vynikajúce zateplenie lyžiarok vďaka použitiu technických vlákien THINSULATE®. Termografické štúdie v našich laboratóriách dokazujú, že THINSULATE® poskytuje najlepšiu tepelnú izoláciu, aká je v súčasnej dobe na trhu dostupná. Veľmi tenké vlákna, ktoré nemajú vplyv na technické vlastnosti papúč v lyžiarkach, ale umožňujú dokonale obaliť nohu a zlepšiť tak pohodlie a cit.
CantingNastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.

GRIP WALK kompaktibilnéLyžiarky sú kompaktibilné s podrážkami GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky majú hrubšiu vrstvu gumy zaoblenú na špičke, čím poskytujú komfortnejšiu a prirodzenejšiu chôdzu. Interovaná tvrdá platnička v podrážke garantuje optimálny prenos energie a požadovanú funkčnosť v lyžiarskom viazaní (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada sa predáva osobitne.

18552

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Typ
All Moutain