Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.
Výpredaj

ROSSIGNOL ALLSPEED 90 X BLACK RBG2510

nové

ALLSPEED 90 X s anatomickým kopytom so šírkou 102mm v prstovom kĺbe.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

213.16

-18%

259,95 €

  • 270

Doprava od 3,60

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Úspešná lyžiarska obuv ALLSPEED 90 Xs anatomickým kopytom so šírkou 102mm v prstovom kĺbe sa vyznačuje účinným spojením energie, precíznosti a prispôsobenia. S dôležitými prvkami prispôsobenia papučky k dosiahnutiu maximálneho výkonu, presnosti a komfortu, určené pre skúsených lyžiarov. Sú vybavené novou papučou Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum, ktorú je možné v členkovej časti teplom prispôsobiť podľa tvaru nohy, aby sa dosiahol ten najvyšší stupeň pohodlia, izolácie a opory chodidla. Prvotriedna mono-injektovaná konštrukcia s viacerými možnosťami nastavenia flexu a cantingom zaisťuje optimalizovaný fit a výkon prispôsobený potrebám každého lyžiara, jeho postoju a tvaru nohy. Aerodynamický Sensor Blade skelet znižuje množstvo použitého materiálu čím redukuje hmotnosť, a zabezpečuje neuveriteľný, vysokovýkonný prenos energie priamo do lyží.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2017/18
VÝKONNOSŤ:VEĽMI DOBRÝEXPERT
FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):120
NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETUFunkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Treba postupovať podľa tabuľky nižšie v popise produktu, alebo v sekcii poradíme.
ŠÍRKA KOPYTA:100MM
ŠÍRKA KOPYTA 100 MM SENSOR BLADEPapučka so šírkou 100mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly.
SENZOR BLADESkeletová technológia SENSOR BLADE znižuje množstvo materiálu na skelete, sústredí sa na torznom vystužení a pevnosti skeletu pri nižšej hmotnosti. Vyformovaná štruktúra na skelete pomáha usmerňovať energiu cez predok lyžiarky, čím sa optimalizuje prenos energie a ovládanie.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYETHER
HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYETHER
DIAGONÁLNE PRACKYPatentované diagonálne pracky sú orientované v diagonálnom smere, čím poskytujú efektívnejšie a pohodlnejšie stiahnutie skeletu.
VNÚTORNÁ PAPUČKACUSTOM OPTISENSOR 3D T1
CUSTOM OPTISENSOR LINER T1CUSTOM OPTISENSOR T1 papučka je zhotovená z dvoch materiálov (EPDM HARD/FLEXALON a EPDM SOFT/FLEXALON), ktorú je možné v členkovej časti teplom prispôsobiť podľa tvaru nohypre vyšší stupeň precíznosti. Nastavenie vysokou teplotou sa týka len komfortných oblastí, zóny opory ostávajú nezmenené.
ZATEPLENIE PAPUČKY:THINSULATE PLATINUM V PRSTOVEJ ČASTI
THINSULATE® PLATINIUMTHINSULATE® PLATINIUM ja najľahšia syntetická izolácia, ktorá poskytuje vysokú úroveň tepelnej izolácie vo vlhkom a chladnom počasí pre celodenný komfort. Vlákna Thinsulate Platinum majú zvýšenú elasticitu a zabraňujú zápachu.
CANTINGNastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.
LYŽIARKY KOMPATIBILNÉ S WTR PODRÁŽKAMI:Na lyžiarkach ALLTRACK, ALLSPEED je možné použiť podrážky WALK TO RIDE rocker podrážky, ktoré vyhovujú norme ISO 9523 a poskytujú pohodlnejšiu chôdzu bez ohrozenia výkonu pri zjazde. WTR podrážky sú kompatibilné so šlapacími viazaniami ISO 13992; ISO 9423 WTR viazaniami; a Rossignol viazaniami DUAL WTR.

 

SPRÁVNY VÝBER VEĽKOSTI:

Veľkosť lyžiarok sa udáva vo veľkostiach Mondopoint, ktoré predstavujú dĺžku vášho chodidla v centimetroch. Dĺžku chodidla si môžte odmerať jednoducho: položíte k stene na zem hárok čistého papiera, postavíte sa na papier pätami k stene a na druhom konci pri prstoch urobíte značku. Túto vzdialenosť zmerajte pravítkom a dostanete číslo pre veľkosť Mondopoint. Ak sa vaša veľkosť nachádza medzi veľkosťami Mondopoint, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Viac informácií ako postupovať pri výbere lyžiarskej obuvi (veľkosť, flex, šírka..) sa dozviete na tejto stránke
 Pri výbere vám pomôže tabuľka veľkostí:

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL ALLSPEED 90 X BLACK RBG2510

ROSSIGNOL ALLSPEED 90 X BLACK RBG2510

ALLSPEED 90 X s anatomickým kopytom so šírkou 102mm v prstovom kĺbe.

Napísať názor

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii