• Výpredaj!
  • -30,00 €
ADIDAS DURAMO 6 M D66272
search
  • ADIDAS DURAMO 6 M D66272
  • ADIDAS DURAMO 6 M D66272
  • ADIDAS DURAMO 6 M D66272

ADIDAS OBUV DURAMO 6 M D66272

69,95 €
39,95 € Zľava 30,00 €
S DPH Dodanie do 2 - 5 dní

Pánske bežecké tenisky Adidas Duramo 6 sú inováciou veľmi obľúbeného modelu Duramo. Boli vyvinuté s ohľadom na súčasné trendy. EVA stielka zabezpečuje komfort a pohodlie aj pri dlhotrvajúcom behu,či bežnom používaní. Podrážka zo syntetických materiálov je odolná a flexibilná a vďaka technológii adiPRENE ponúka skvelé odpruženie. Tenisky viazané klasicky, dokonale kopírujú tvar nohy,držia stopu a sú veľmi ľahké a pohodlné.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Použité technológie

  • Bráni rozvoju plesňových

Adidas adiPRENE:
sa používa v oblasti päty ako dodatočný tlmiaci materiál, ktorý má za úlohu znižovať značné zaťaženie, ku ktorému dochádza počas došliapnutia. Materiál sa pritom vďaka svojím viskóznym vlastnostiam cielene deformuje, takže pohlcuje veľkú časť energie. Pri športoch ako napr. basketbal, hádzaná, volejbal, sa materiál používa ako vankúš priamo pod pätovou kosťou. Oproti tomu sa u bežeckých topánok tento materiál používa v zadnej, vonkajšej časti päty. Dôvodom je poloha nohy počas prvého kontaktu so zemou. Pretože k tomu dochádza len u bežeckých športov, je takýto typ konštrukcie informáciou, že máme dočinenie s bežeckou obuvou. Pri základných cenových úrovniach sa adiPRENE používa len pod vonkajšou pätou. Samotný adiPRENE je dodatočný tlmiaci materiál, ktorý ešte zlepšuje funkciu podrážky v zmysle tlmenia. Vezmite v úvahu, že tlmenie je vysoko komplexná súhra kĺbov, uhlov kĺbov, zapojovaného svalstva aj športovej techniky

adiWEAR:
Podrážka adiWEAR je extrémne odolná proti oderu obzvlášť na tvrdých povrchoch, alebo škvarových ihriskách. Súčastne, ale poskytuje optimálnu priľnavosť pri veľkej pružnosti všade tam kde je to potrebné. Technológiu adiWEAR je možné nájsť aj pri výrobkoch určených pre beh, golf a outdoor.

EVA
Medzi-podrážka EVA rozkladá rovnomerne tlak na podrážku .
Materiál / Technológie
EVA (Ethylene Vinyl Acetate) - Materiál najbežnejšie používaný na výrobu medzipodrážok. Lisovaná EVA se vo forme zahreje a stlačí, čím sa vytvaruje do tvaru medzipodrážky. Je ľahká, elastická a má dobré tlmiace vlastnosti.

12166

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske