Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.
Znížená cena

ROSSIGNOL REPLY IMPACTS-BLUE RKHH203

nové

Nová prilba REPLY IMPACT sa predstavuje so zmesou elegantného komfortu s ochranou.

M/L: 54-58

L/XL: 59-63

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

75,95 €

-5%

79,95 €

  • M/L

Doprava od 3,60

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Nová prilba REPLY IMPACT sa predstavuje so zmesou elegantného komfortu s ochranou. Technológia IMPACT s vrstvou EPP ponúka určitý stupeň flexibility vďaka pamäťovému materiálu, je odolný veľkému počtu malých nárazov a deformácii, pričom si stále zachováva svoje vlastnosti absorbovania nárazov. Koliesko pre presné nastavenie veľkosti, regulácia aktívnej ventilácie pre zvýšenie úrovne komfortu.

VLASTNOSTI

COMFORT FITPrilba s tvarom Comfort Fit je širšia a pohodlnejšia ako ostatné, pri lyžovaní neobmedzuje a chráni hlavu.
LIGHT-SHELL KONŠTRUKCIA1mm hrubý plát s polykarbonátu tvorí vonkajší plášť, do ktorého je z vnútra priamo vstrekovaná absorpčná pena PSE. . Ľahšia ako štandardná konštrukcia . Menšia zotrvačnosť . Bližšie k hlave
IMPACTS TECHNOLOGYV dnešnej dobe lyžiari používajú prilbu denne, preto Rossignol vyvinul technológiu, ktorá predĺži životnosť prilby. Aj slabšie nárazy, ktoré nezanechajú žiadne viditeľné stopy, môžu znížiť stupeň ochrany vašej prilby. S cieľom poskytnúť spoľahlivejšiu odolnosť prilby Značka Rossignol predstavuje novú technológiu IMPACT. Technológia IMPACT poskytuje jedinečnú ochranu proti viacnásobným nárazom bez
EPP MULTI-IMPACT- EPP ponúka určitý stupeň flexibility vďaka pamäťovému materiálu, čo znamená, že tento materiál je odolný veľkému počtu malých nárazov a deformácii, pričom si stále zachováva svoje vlastnosti absorbovania nárazov v súlade s normou CE.
VENTILÁCIAAKTÍVNA-NASTAVITEĽNÁ
REGULACIA VEĽKOSTIOTOČNÉ KOLIESKO

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL REPLY IMPACTS-BLUE RKHH203

ROSSIGNOL REPLY IMPACTS-BLUE RKHH203

Nová prilba REPLY IMPACT sa predstavuje so zmesou elegantného komfortu s ochranou.

M/L: 54-58

L/XL: 59-63

Napísať názor

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii