Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)
search
  • Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)
  • Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)
  • Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)
  • Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)
  • Lyže s viaz. ROSSIGNOL React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)

ROSSIGNOL Lyže s viaz. React R8 HP Konect (RAILF01)+NX 12 Konect GW B80 bk/rd(FCIC027)

549,95 €
S DPH Dodanie do 1 - 5 dní

Karvingové lyže REACT R8 HP sú vynikajúci výber pre skúsených športovo ladených lyžiarov na upravené svahy.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Popis produktu

Karvingové lyže REACT R8 HP sú vynikajúci výber pre skúsených športovo ladených lyžiarov na upravené svahy. Tvrdší flex s vystužením CARBON ALLOY MATRIX umožňujú spoľahlivý grip a stabilitu na hrane počas oblúku, a výrazným spôsobom v tom napomáha nová technológia LCT z dielne pretekového oddelenia. REACT R8 HP dodávajú počas jazdy potrebný pocit istoty, vjazd do oblúku je plynulý a precízny. Geometria lyží umožňuje pohotovú zmenu smeru a kontrolu rýchlosti.

Vlastnosti

Sezóna2019/20
Výkonnosť:Stredne pokročilýVeľmi dobrýExpert
Typ int. systému :Konect
Šírka lyže: špička-stred-päta /mm/:126-74-110
Rádius, polomer zatáčania /m/ :14 M (170)
Rocker / camber :10% / 90%
trať / mimo trate :100 / 0
Jadro lyže :Drevené jadro
Poplar Wood CoreDrevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosti, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.
Konštrukcia lyže :Minicap Sandwich
Minicap Sendwich konštrukcia- Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.
LCT - Line Control TechnologyNová patentovaná technológia LCT (Line Control Technology) z pretekárskej dielne značky Rossignol. LCT konštrukcia využíva silu a energiu lyží, aby poskytovala bezpodmienečnú stabilitu v každých podmienkach. Integrovaný nosník v strede jadra od špičky po pätku eliminuje počet kmitov lyže, čím zabezpečuje stabilitu a dynamickú kontrolu dráhy lyží.
Vystuženie :Carbon alloy matrix
Vystuženie - Carbon alloy matrixÚplne nová vrstva vystuženia z dielne Rossignol, ktoré spúšťa novú éru efektívnych materiálov. Carbon Alloy Matrix je výsledkom inteligentnej zmesi karbónových vlákien a bazaltu. Karbón znásobuje prenos energie a zaručuje nízku hmotnosť, kým bazalt prispieva k tlmeniu nárazov a stabilite.
ON TRAIL ROCKERON TRAIL ROCKER profil obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% rocker priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.
Systém viazania - KONECTKONECT je nový integrovaný systém viazania, ktorý pôsobí prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém je vabavený DUAL WTR technológiou a používa sa s viazaniami SPX a NX.
GRIP WALKLyžiarske viazanie GRIP WALK má špičku vybavenú unikátnou novou klznou podložkou AFD, Ktorá umožňuje precíznu funkčnosť vypínania medzi viazaním a lyžiarkou. Poskytuje úplnú kompatibilitu so štandardnými lyžiarskymi podrážkami podľa normy ISO 5355, a navyše je kompatibilné aj s novými lyžiarskymi podrážkami GRIP WALK.

FLEX TIPNová technológia poskytuje prispôsobivú torznú pružnosť na koncoch lyže, čím umožňuje okamžité a hladké zahájenie/ukončenie oblúku. Na špičke a pätke lyže sú v konštrukcii pozdĺž hrany kanáliky, ktoré zaručujú čistejší prenos energie, silnejšiu akceleráciu a prirodzenú zmenu oblúku.

18548

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Typ
ON PISTE