Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.

ROSSIGNOL SOUL 7 HD

nové

Lyže SOUL 7 HD sú najpopulárnejšie freeridové lyže na svete.

Viac detailov

Dostupnosť: Produkt už nie je na sklade

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

584.96

-10%

649,95 €


Doprava zdarma po celej SR

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Najpopulárnejšie freeridové lyže na svete, totálne inovované SOUL 7 HD prinášajú inštinktívnejšiu všestrannosť a progresívny freeridový výkon. S najnovšou špičkou Air-Tip 2.0 a Carbon Alloy Matrix technológiou, so 106mm pod viazaním ú najnovšie SOUL 7 HD ešte ľahšie, výkonnejšie a nekompromisné na každom svahu.

VLASTNOSTI

SEZONA2017/18
VÝKONNOSŤ:VEĽMI DOBRÝEXPERT
SYSTÉM VIAZANIA:OPEN
ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:136 - 104 - 126
RÁDIUS, POLOMER OBLÚKU /M/ :18M (188)
ROCKER / CAMBER :50% / 50%
JADRO LYŽE:DREVENÉ JADRO LIGHTWOOD CORE
LIGHTWOOD CORELyže SERIES 7 majú jadro z dreva paulownia, ktoré je o 30% ľahšie ako tradične používané drevá. Nízka hmotnosť uľahčuje výstupy a ľahšie sa ovládajú.
KONŠTRUKCIA LYŽE :MINICAP SANDWICH
MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIASendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.
VYSTUŽENIE - CARBON ALLOY MATRIXÚplne nová vrstva vystuženia z dielne Rossignol, ktoré spúšťa novú éru efektívnych materiálov. Carbon Alloy Matrix je výsledkom inteligentnej zmesi karbónových vlákien a bazaltu. Karbón znásobuje prenos energie a zaručuje nízku hmotnosť, kým bazalt prispieva k tlmeniu nárazov a stabilite.
POWDER TURN ROCKER ROCKER 50% / CAMBER 50%Konštrukcia s 50% tradičným priehybom v oblasti viazania a ostatných 50% na špičke a päte lyží tvorí rocker priehyb. Tradičný priehyb poskytuje energiu a výborné držanie na hrane na hladkom povrchu. Veľký rocker priehyb v prednej časti lyže poskytuje vynikajúce vznášanie sa v prašane. Rocker na zadnej časti lyže poskytuje lyžiarovi vhodnú pozíciu na pohotovú zmenu smeru a kontrolu rýchlosť.
SYSTÉM VIAZANIA - OPENLyže OPEN predstavujú hladkú lyžu bez integrovanej podložky pre viazanie. Do takejto lyže sa viazania montujú priamo do konštrukcie lyží skrutkami.
CENTERED TVAR VYKROJENIARossignol Centered Sidecut technológia má so svojimi zužujúcimi sa špičkou a pätou, krátkym vykrojením priamo pod chodidlom jedinečné vlastnosti. Rádius dodáva vynikajúci grip a silu priamo pod chodidlo, kým krátke vykrojenie umožňuje jednoduché riadenie a hravosť lyží.
AIR TIP 2.0Ľahšia a pevnejšia pre lepšiu stabilitu - úplne nová 3D štruktúra s integrovanou konštrukciou koncentruje energiu a ešte viac znižuje zotrvačnosť vibrácií. Výsledkom je jednoduchšie ovládanie, lepšia kontrola a citeľne nižšia hmotnosť s revolučným dizajnom.
FREE VASPerfektné spojenie medzi jadrom z dreva Paulownia a Air tip špičkou. VAS technológia poskytuje vynikajúci komfort pri prechode z jedného typu snehu na iný sneh obmedzením vibrácii. VAS technológia zaručuje lepšiu kontrolu lyží a lepšiu stabilitu, a tiež poskytuje hladší a komfortnejší kontakt zo snehom pre lepší pocit z jazdy.
HMOTNOSŤ:3,8 KG/PÁR

 

!BALENIE NEOBSAHUJE VIAZANIE NA LYŽE!

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL SOUL 7 HD

ROSSIGNOL SOUL 7 HD

Lyže SOUL 7 HD sú najpopulárnejšie freeridové lyže na svete.

Napísať názor

28 ďalších produktov v rovnakej kategórii