Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.
Výpredaj

Lyze s viaz. Rossignol TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP

nové

Lyže Temptation 75 umožňujú slabším lyžiarkam pohodlné ovládanie v každom teréne.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

249.95

-100,00 €

349,95 €

  • 152
  • 160

Doprava od 3,60

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

So srdcom karvingovej mašiny a freeridovým citom predstavujú nové TEMPTATION 75 štandard v all-mountainovej všestrannosti a výkonnosti pre začiatočníčky a mierne pokročilé lyžiarky. Naša najuniverzálnejšia zmes rockeru a tradičného profilu s patentovanou technológiou na Air Tip na špičke, TEMPTATION 75 ponúkajú vysoký all-mountainový výkon pre ľahší progres v technike vo všetkých snehových podmienkach.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2017/18
VÝKONNOSŤ:ZAČIATOČNÍČKAMIERNE POKROČILÁ
SYSTÉM VIAZANIA:XPRESS W
ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:122/77/111
RÁDIUS, POLOMER ZATÁČANIA /M/:12M (160)
ROCKER / CAMBER:30% / 70%
TRAŤ / MIMO TRATE:100 / 0
JADRO: DREVENÉ JADRODrevené jadro poskytuje optimálnu rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením nárazov a pružnosťou. Poskytuje všestranný mix energie, obratnosti a tolerantnosti.
KONŠTRUKCIA:CAP
KONŠTRUKCIA: CAPLyže s touto konštrukciou Rossitop sa ľahko a plynule ovládajú a poskytujú dlhú životnosť.
VYSTUŽENIE :SKLENENÉ VLÁKNO
AUTO TURN ROCKER ROCKER 30% / CAMBER 70%Rossignol Auto Turn je skonštruovaný so 70% tradičným priehybom pod viazaním a ostávajúcich 30% na špici a päte predstavuje slabý rocker. Tradičný priehyb poskytuje silu, energiu a výborné držanie na hrane v oblúku na upravenom svahu. Jemný rocker na špičke a päte umožňuje jednoduché ovládanie lyží a ľahkú kontrolu v každom teréne alebo snehu.
SYSTÉM VIAZANIA - XPRESS WIntegrovaný systém XPRESS je revolučným systémom viazania na podložke pre lyže na úrovni pre stredne pokročilých lyžiarov. Výsledkom monobloku a použitých kompozitových materiálov je hmotnosť nižšia o 700g na systém.
EXTENDED VYKROJENIEVykrojenie lyže pokračuje cez kontaktné body, v ktorých na špičke a päte začína už rocker priehyb. Čím je rýchlosť vyššia a sklon hrany väčší predlžuje sa dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom, z čoho vyplýva vynikajúce držanie na hrane počas oblúku. Keď sa rýchlosť znižuje a sklon hrany sa zmenšuje, tak dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom sa skracuje a to značne zjednodušuje ovládanie

Recenzie

Napísať názor

Lyze s viaz. Rossignol TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP

Lyze s viaz. Rossignol TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP

Lyže Temptation 75 umožňujú slabším lyžiarkam pohodlné ovládanie v každom teréne.

Napísať názor

21 ďalších produktov v rovnakej kategórii