• Výpredaj!
  • -100,00 €
TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP
search
  • TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP

Rossignol Lyze s viaz. TEMPTATION 75 XPRESS + XPRESS W 10 B83 WHT/PURP

349,95 €
249,95 € Zľava 100,00 €
S DPH Dodanie do 2 - 5 dní
Lyže Temptation 75 umožňujú slabším lyžiarkam pohodlné ovládanie v každom teréne.
veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

POPIS PRODUKTU

So srdcom karvingovej mašiny a freeridovým citom predstavujú nové TEMPTATION 75 štandard v all-mountainovej všestrannosti a výkonnosti pre začiatočníčky a mierne pokročilé lyžiarky. Naša najuniverzálnejšia zmes rockeru a tradičného profilu s patentovanou technológiou na Air Tip na špičke, TEMPTATION 75 ponúkajú vysoký all-mountainový výkon pre ľahší progres v technike vo všetkých snehových podmienkach.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2017/18
VÝKONNOSŤ:ZAČIATOČNÍČKAMIERNE POKROČILÁ
SYSTÉM VIAZANIA:XPRESS W
ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:122/77/111
RÁDIUS, POLOMER ZATÁČANIA /M/:12M (160)
ROCKER / CAMBER:30% / 70%
TRAŤ / MIMO TRATE:100 / 0
JADRO: DREVENÉ JADRODrevené jadro poskytuje optimálnu rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením nárazov a pružnosťou. Poskytuje všestranný mix energie, obratnosti a tolerantnosti.
KONŠTRUKCIA:CAP
KONŠTRUKCIA: CAPLyže s touto konštrukciou Rossitop sa ľahko a plynule ovládajú a poskytujú dlhú životnosť.
VYSTUŽENIE :SKLENENÉ VLÁKNO
AUTO TURN ROCKER ROCKER 30% / CAMBER 70%Rossignol Auto Turn je skonštruovaný so 70% tradičným priehybom pod viazaním a ostávajúcich 30% na špici a päte predstavuje slabý rocker. Tradičný priehyb poskytuje silu, energiu a výborné držanie na hrane v oblúku na upravenom svahu. Jemný rocker na špičke a päte umožňuje jednoduché ovládanie lyží a ľahkú kontrolu v každom teréne alebo snehu.
SYSTÉM VIAZANIA - XPRESS WIntegrovaný systém XPRESS je revolučným systémom viazania na podložke pre lyže na úrovni pre stredne pokročilých lyžiarov. Výsledkom monobloku a použitých kompozitových materiálov je hmotnosť nižšia o 700g na systém.
EXTENDED VYKROJENIEVykrojenie lyže pokračuje cez kontaktné body, v ktorých na špičke a päte začína už rocker priehyb. Čím je rýchlosť vyššia a sklon hrany väčší predlžuje sa dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom, z čoho vyplýva vynikajúce držanie na hrane počas oblúku. Keď sa rýchlosť znižuje a sklon hrany sa zmenšuje, tak dĺžka hrany, ktorá je v kontakte so snehom sa skracuje a to značne zjednodušuje ovládanie
16185

Tabuľka dát

Pohlavie
Dámske
Typ
All Moutain