• Výpredaj!
  • -200,00 €
HERO ELITE ALL TURN Ca(KONECT) - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I
search
  • HERO ELITE ALL TURN Ca(KONECT) - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I

Rossignol Lyze s viaz. HERO ELITE ALL TURN Ca(KONECT) - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I

599,95 €
399,95 € Zľava 200,00 €
S DPH Dodanie do 2 - 5 dní

Nový všestranný model lyží HERO pre výkonných lyžiarov.

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

POPIS PRODUKTU

Novučičké HERO ALLTURN CARBON sú všestranné rekreačné lyže so srdcom pretekára pre technických lyžiarov, ktorí preferujú jazdu na upravených svahoch. Prop Technology dodáva lyžiam prispôsobivý torzný flex pre lepšiu kontrolu, plynulý začiatok oblúkov, prvotriedny prenos energie a lepší kontakt hrany so snehom. Power Turn rocker špička urýchľuje štart oblúku pre dosiahnutie rýchlejšej a agresívnejšej stopy. Sendvičová konštrukcia obohatená karbónovou vrstvou sa stará o nižiu hmotnosť, stabilitu a energiu. Precízne a perfektne vyvážené HERO Elite All Turn Carbon sú postavené pre nadšencov tvrdého povrchu, ktorí hľadajú výkonné a všetranné lyže pre dlhý alebo krátky rádius oblúkov. 100% Racing Viazanie: LOOK NX 12 DUAL WTR KONECT B80

VLASTNOSTI

SEZÓNA2017/18
VÝKONNOSŤ:STREDNE POKROČILÝ
TYP INT. SYSTÉMU :KONECT
ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:127 - 73 - 109
RÁDIUS, POLOMER ZATÁČANIA /M/ :13M (163)
ROCKER / CAMBER :10% / 90%
TRAŤ / MIMO TRATE :100 / 0
JADRO LYŽE :DREVENÉ JADRO
KONŠTRUKCIA LYŽE :MINICAP SANDWICH
SANDWICH KONŠTRUKCIA- konštrukcia lyže pomocou viacerých na seba nalepených vrstiev s bočnými stenami.
MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIA- Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.
PROP TECH- vrchná vrstva vystuženia lyže má na špičke pozdĺžne zárezy, čím sa zvýšil prenos energie a kontrola nad lyžami. Vďaka Prop Tech-u je špička lyží pružnejšia a prispôsobivejšia pri vjazde do oblúku. Tým, že je pružnosť na špičke vyššia, neprenáša sa krútenie lyže až pod viazanie, ale naopak zlepšuje grip na hrane v strednej časti lyže.
VYSTUŽENIE - CARBONFormula 1 medzi vláknami. Karbónové vlákna majú nízku hmotnosť a mechanické vlastnosti sú neprekonateľné. Poskytujú spoľahlivý grip, energiu a akceleráciu. Síce to vyžaduje mnoho práce prispôsobiť ich jadru a flexu, ale výsledkom je jedinečný kontakt zo snehom dych berúci výkon.
POWER TURN ROCKER ROCKER 10% / CAMBER 90%- 90% priehybu lyže tvorí tradičný priehyb, ktorý dodáva lyžiam energiu tak isto ako vynikajúci cit pre terén a držanie na hrane v oblúku. Zvyšných 10% tvorí nízky Rocker priehyb na špičke. Vjazd do oblúku je jednoduchší a kontrolovateľnejší.
SYSTÉM VIAZANIA - KONECTKONECT je nový integrovaný systém viazania, ktorý pôsobí prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém je vabavený DUAL WTR technológiou a používa sa s viazaniami SPX a NX.
VIAZANIE NX DUAL WTRNX 12 DUAL WTR je praktické a výkonné lyžiarske viazanie. Vystužená špička Full Action v kombinácii s ľahkou pätkou NX poskytuje okamžitý prenos energie, účinné tlmenie nárazov a jenoduché zapínanie/vypínanie. Technológia DUAL na špičke umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie viazania pre podrážky štandardných lyžiarok alebo lyžiarok WTR.
DUAL WTRDUAL Standard Concept poskytuje kompatibilitu viazania s tradičnými lyžiarskymi podrážkami (ISO 5355) a WTR (Walk To Ride) rocker podrážkami. Nastavenie viazania je veľmi jednoduché a pri zmene nedochádza k zmene uhlu postoja vo viazaní. Túto možnosť poskytujú viazania LOOK PIVOT, SPX a NX a sú označené v názve slovíčkom DUAL.
OVERSIZE TVAR VYKROJENIA- Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.
3D TOPSHEET- Hrubšia vrchná 3D vrstva znižuje viditeľnosť škrabancov a zvyšuje odolnosť a životnosť.
16179

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Typ
Race