Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.

HERO ELITE ST Ti KONECT - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I

nové

Slalomové lyže HERO ELITE ST Ti sú určené pre skúsených lyžiarov na dynamické krátke oblúky.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

647,95 €

-10%

719,95 €

  • 167

Doprava zdarma po celej SR

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

Nové HERO Elite ST Ti sú slalomky na plný plyn pre technicky zdatných lyžiarov. Nová Prop-Tech technológia poskytuje lepšie prispôsobivý torzný flex pre lepšiu kontrolu, plynulejší štart oblúku, kvalitnejší prenos energie a lepší kontakt hrany s podkladom. S Power Turn rockerom na špičke je štart oblúku rýchlejší, lyže dosiahnu agresívnejšiu stopu a s okrúhlym tvarom špičky, ťažiskom sú na hranách rýchlejšie. World Cup titanalová sendvičová konštrukcia zaručuje skalopevnú stabilitu a energiu s moderným slalomovým vykrojením. Výkonná, precízna karvingová mašina s perfektným vyvážením Hero Elite ST Racing, ktorú využijú ju všetci nadšenci rýchlych krátkych oblúkov, predurčené lyže pre dynamické jazdy na tvrdom podklade. 100% Upravené svahy Viazanie: LOOK NX 12 DUAL WTR KONECT B80

SEZÓNA:

VÝKONNOSŤ:

TYP INT. SYSTÉMU:

ŠÍRKA LYŽE: ŠPIČKA-STRED-PÄTA /MM/:R

RÁDIUS, POLOMER ZATÁČANIA /M/:

ROCKER / CAMBER:

TRAŤ / MIMO TRATE:

JADRO LYŽE:

KONŠTRUKCIA LYŽE:

2017/18

Stredne pokročilý/Veľmi dobrý

Konect

122 - 68 – 104

12 m (162)

10% / 90%

100 / 0

Drevené jadro

Minicap Rectangular Sandwich

 

RECTANGULAR SANDWICH KONŠTRUKCIA:    
Moderná sendvičová konštrukcia s dreveným jadrom, vertikálnymi stenami, skleným vláknom a titanalovým alebo karbónovým vystužením. Drevené jadro vytvára cit pre sneh a povahu lyží, ktorá sa prejaví ich správaním. Bočné steny vytvárajú priamy tlak na hranu, kým jadro obklopené vrstvami poskytuje výbornú pružnosť a stabilitu.

 

MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIA:                   
Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.

 

PROP TECH:                                                                     
Vrchná vrstva vystuženia lyže má na špičke pozdĺžne zárezy, čím sa zvýšil prenos energie a kontrola nad lyžami. Vďaka Prop Tech-u je špička lyží pružnejšia a prispôsobivejšia pri vjazde do oblúku. Tým, že je pružnosť na špičke vyššia, neprenáša sa krútenie lyže až pod viazanie, ale naopak zlepšuje grip na hrane v strednej časti lyže.

 

VYSTUŽENIE:                                                                  
TitanalTáto konštrukcia je spoľahlivo overovaná našimi pretekármi Svetového pohára. Sklené vlákna v kombinácii s titanalovou vrstvou sa postarajú o viac energie, lepší grip a vysokú presnosť v oblúkoch.

 

POWER TURN ROCKER
ROCKER 10% / CAMBER 90%
                                   
90% priehybu lyže tvorí tradičný priehyb, ktorý dodáva lyžiam energiu tak isto ako vynikajúci cit pre terén a držanie na hrane v oblúku. Zvyšných 10% tvorí nízky Rocker priehyb na špičke. Vjazd do oblúku je jednoduchší a kontrolovateľnejší.

 

SYSTÉM VIAZANIA – KONECTKONECT:               
je nový integrovaný systém viazania, ktorý pôsobí prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém je vabavený DUAL WTR technológiou a používa sa s viazaniami SPX a NX.

 

VIAZANIE NX DUAL WTR:                                          
NX 12 DUAL WTR je praktické a výkonné lyžiarske viazanie. Vystužená špička Full Action v kombinácii s ľahkou pätkou NX poskytuje okamžitý prenos energie, účinné tlmenie nárazov a jenoduché zapínanie/vypínanie. Technológia DUAL na špičke umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie viazania pre podrážky štandardných lyžiarok alebo lyžiarok WTR.

 

DUAL WTR:                                                                      
DUAL Standard Concept poskytuje kompatibilitu viazania s tradičnými lyžiarskymi podrážkami (ISO 5355) a WTR (Walk To Ride) rocker podrážkami. Nastavenie viazania je veľmi jednoduché a pri zmene nedochádza k zmene uhlu postoja vo viazaní. Túto možnosť poskytujú viazania LOOK PIVOT, SPX a NX a sú označené v názve slovíčkom DUAL.

 

OVERSIZE TVAR VYKROJENIA:                              
Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.

 
Recenzie

Napísať názor

HERO ELITE ST Ti KONECT - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I

HERO ELITE ST Ti KONECT - NX 12 KONECT DUAL WTR B80 W.I

Slalomové lyže HERO ELITE ST Ti sú určené pre skúsených lyžiarov na dynamické krátke oblúky.

Napísať názor

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii