• Výpredaj!
  • -1 050,00 €
ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
search
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro
  • ELEKTRO BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro

E-BIKE GIANT TRANCE E+ 1 Pro - TESTOVACI

5 049,00 €
3 999,00 € Zľava 1 050,00 €
S DPH Dodanie do 2 - 5 dní

Šetrite svoju vlastnú energiu v náročných výjazdoch, nech si môžete poriadne užiť následné dlhé zjazdy! Pri nových celoodpružených modeloch Trance E + Pro máte vďaka motoru SyncDrive Pro Yamaha k dispozícii 5 jazdných režimov s podporou až 360% a k tomu 500 Wh batériu pre čo najvyšší dojazd.

Jedná sa o testovací bike vo veľmi dobrom stave

veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Hliníkový rám AluxX SL ponúka prostredníctvom odpruženia Maestro 140 mm zdvihu. Karbónové horné vahadlo v sebe drží tlmič metrického štandardu, jedná sa o tzv. Trunnion Mount uchytenie tlmiča, ktoré zvyšuje citlivosť odpruženia. Stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (80 Nm) ponúka 5 jazdných režimov s podporou až 360% a zvládne kadenciu až 120 otáčok za minútu. Energiu si berie z lítiovej batérie Giant EnergyPak 500 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej trubky. Keď batériu úplne vyčerpáte, nová šesť ampérová rýchlonabíjačka SmartCharger vám batériu za 90 minút nabije na 60% kapacity. Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje výrazné ergonomická tlačidlá pre prepínanie jazdných režimov, LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvolený jazdný režim a nechýba ani tlačidlo funkcie Walk Assist. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete váš bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) - táto aplikácia vám potom ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií, ako napríklad vyladenie jazdných režimov podľa vašich preferencií alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu.

Hlavné výhody

Výkon a dojazd

Středový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (80 Nm) má ve srovnání s motorem „Sport“ kompaktnější rozměry a nižší hmotnost, nabízí vyšší maximální podporu (až 360 %) a zvládne i vyšší kadenci (až 120 otáček za minutu). Plně integrovaná baterie umístěná zespodu dolní rámové trubky nabízí 500 Watt hodin pro co nejvyšší dojezd.

Technológia PedalPlus

Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí 4-senzorová technologie PedalPlus, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat elektromotor, aby spotřeba energie (vaší i z baterie) byla co nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru a jízda na kole je příjemná, plynulá a s dostatkem výkonu, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu.

Skvelé odpruženie Maestro

Systém Maestro je založen na pečlivém umístění čtyř základních čepů, které neutralizují působení zadní brzdy, přesto udrží systém plně citlivý ke všem typům nerovností, a to bez nežádoucího pohupování při šlapání. Odpružení Maestro tak významným způsobem zlepšuje celkové jízdní vlastnosti kola a tím i váš požitek z jízdy v terénu.

 to198 cm
18813

Tabuľka dát

Pohlavie
Pánske
Veľkosť kolies bicykla
27.5"