• Výpredaj!
  • -900,00 €
BICYKEL LIV INTRIGUE X E+ 3 Pro 29er
search
  • BICYKEL LIV INTRIGUE X E+ 3 Pro 29er
  • BICYKEL LIV INTRIGUE X E+ 3 Pro 29er
  • BICYKEL LIV INTRIGUE X E+ 3 Pro 29er

E-BIKE LIV INTRIGUE X E+ 3 Pro 29er (bateria 625W)

4 999,00 €
4 099,00 € Zľava 900,00 €
S DPH
LIV je pripravený na úžasné dobrodružstvo.
Vďaka dojazdu 190 km * mimoriadne spoľahlivej batérie EnergyPak Smart 625Wh a motoru SyncDrive Pro spolu s všestrannosťou nastaviteľnej geometrie rámu pomocou otočného čipu preskúmajte viac ako kedykoľvek predtým. * Zmeny môžu závisieť od niekoľkých okolností vrátane hmotnosti, nadmorskej výšky, terénu, zrýchlenia atď.
veľkosť
Množstvo

  Doprava zdarma

nad 200€ (mimo bicyklov / lyží)

Integrovaný dizajn
Ľahko prístupný modul EnergyPak Smart je nádherne integrovaný do ľahkého a odolného hliníkového rámu ALUXX SL, ktorý je navrhnutý a vyladený pre ženy pomocou filozofie dizajnu 3F od spoločnosti Liv.
Vyvážená pohyblivosť
Dostatočné odpruženie Maestro a technológia Smart Assist s 6-senzorovým meraním vyhladzujú nerovnosti pre prirodzený pocit z jazdy.
Prečo to milujeme
Intrigue X E + robí všetko - stúpa ako šampión a klesá s istotou pripravenou na cestu, ktorá vás posunie na ďalšiu úroveň. Intrigue X E + je vybavený špičkovým motorom SyncDrive Pro, ktorý ponúka päť úrovní asistencie a exkluzívny režim Smart Assist s asistenciou 100 - 360%. Splňte všetky požiadavky svojho terénu pomocou pokročilého zadného výklopného čipu, ktorý vám umožní zmeniť geometriu bicykla tak, aby bola vhodnejšia na stúpanie alebo klesanie, v závislosti od vašich potrieb na trase. Rámy XS sú navrhnuté s ohľadom na správnu veľkosť kolies pre vyváženie a ovládateľnosť. Rámy XS sú vybavené 27,5-palcovými kolesami, zatiaľ čo rámy S-L sú vybavené 29-palcovými kolesami. 150 mm predné / 140 mm zadné odpruženie v kombinácii s prirodzenou a bezproblémovou integráciou sily vám umožní dostať sa rýchlejšie k trailhead a stúpať po strmších trasách, ale skutočná zábava začne hneď po rozbehu z kopca

19203

Tabuľka dát

Pohlavie
Dámske
Veľkosť kolies bicykla
29"