Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.

ROSSIGNOL Hero J4 white RBH5050

nové

Navrhnuté pre budúcich mladých pretekárov, nové HERO J4 s našou uznávanou technológiou Sensor Fit poskytujú vyšší komfort.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

109.95

  • 230
  • 235
  • 240

Doprava od 3,60

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Navrhnuté pre budúcich mladých pretekárov, nové HERO J4 s našou uznávanou technológiou Sensor Fit poskytujú vyšší komfort, tepelnú izoláciu a výkonnosť. Štvor-prackový dizajn skeletu s nastaviteľnými zubami na hornej časti skeletu zvyšuje oporu chodidla a pohodlie pre všetky deti.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2019/20
VÝKONNOSŤ:MIERNE POKROČILÝSTREDNE POKROČILÝ
FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):50
SENSOR INSIDETechnológia, ktorá má pôvod v pretekových lyžiarkach. Úzka medzipodošva poskytuje účinnejší kontakt papuče zo skeletom, čím dochádza k lepšiemu ovládaniu a citu.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYOLEFIN
HORNÁ ČASŤ SKELETUPOLYOLEFIN
COMFORT FITCOMFORT FIT papučky sú vybavené mäkkým a predtvarovaným materiálom, ktorý zabezpečuje celodenný komfort.

 

SPRÁVNY VÝBER VEĽKOSTI:

Veľkosť lyžiarok sa udáva vo veľkostiach Mondopoint, ktoré predstavujú dĺžku vášho chodidla v centimetroch. Dĺžku chodidla si môžte odmerať jednoducho: položíte k stene na zem hárok čistého papiera, postavíte sa na papier pätami k stene a na druhom konci pri prstoch urobíte značku. Túto vzdialenosť zmerajte pravítkom a dostanete číslo pre veľkosť Mondopoint. Ak sa vaša veľkosť nachádza medzi veľkosťami Mondopoint, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Viac informácií ako postupovať pri výbere lyžiarskej obuvi (veľkosť, flex, šírka..) sa dozviete na tejto stránke
 Pri výbere vám pomôže tabuľka veľkostí:

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL Hero J4 white RBH5050

ROSSIGNOL Hero J4 white RBH5050

Navrhnuté pre budúcich mladých pretekárov, nové HERO J4 s našou uznávanou technológiou Sensor Fit poskytujú vyšší komfort.

Napísať názor

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii