Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.

Lyžiarky ROSSIGNOL Pure Heat iridescent black RBH2310

nové

Nové ženské lyžiarky PURE HEAT s flexom 70 majú papuče vybavené vyhrievacím systémom od značky Therm-ic.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

319.95

-80,00 €

399,95 €

  • 250
  • 260

Doprava zdarma po celej SR

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Nové ženské lyžiarky PURE HEAT majú papuče vybavené vyhrievacím systémom od značky Therm-ic. Populárny flex index 70 v skelete s pohodlným kopytom o šírke 102mm v prstovom kĺbe poskytuje zmes energie a presnosti. Teplom prispôsobiteľné papučky s izoláciou z Merino Vlny majú integrované vyhrievanie s kontrolným panelom na golieri papuče. Intenzita vyhrievania je rozdelená do štyroch módov: vypnuté (off), mierne (17-19h), stredné (8-9h), intenzívne (4-5h); Batérie je možné dobíjať pomocou pribaleného USB kábla.

VLASTNOSTI

FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):70
NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETUFunkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Treba postupovať podľa tabuľky nižšie v popise produktu, alebo v sekcii poradíme.
ŠÍRKA KOPYTA:102MM
REGULAR FIT 102MMŠírka papučky v prstovom kĺbe je 102 mm, správny kompromis medzi komfortom a výkonnosťou.
SENZOR BLADESkeletová technológia SENSOR BLADE znižuje množstvo materiálu na skelete, sústredí sa na torznom vystužení a pevnosti skeletu pri nižšej hmotnosti. Vyformovaná štruktúra na skelete pomáha usmerňovať energiu cez predok lyžiarky, čím sa optimalizuje prenos energie a ovládanie.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYOLEFIN
HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYURETÁN
VNÚTORNÁ PAPUČAHEATED LINER THERMIC SYSTEM
HEADTED LINER THERMIC SYSTEMElektrické vyhrievanie papučky Thermic. Výhrevné teleso je situované pod prstovým kĺbom, batérie sú zabudované v papučke v oblasti členku s kontrolným panelom vo vrchnej časti papučky. Systém disponuje 4 úrovňami intenzity vyhrievania, počet rozsvietených Led kontroliek informuje o nastavenom móde. Pri strednej úrovni je odhadovaná doba vyhrievania 8-9h, dobíjanie batérií je možné pomocou USB.
WINTHERMVysoko efektívna tepelná izolácia. Perforovaná alumíniová vrstva v prstovej časti papučky, ktorá poskytuje cirkuláciu vzduchu, doplnená materiálom polar fleece garantuje teplo a komfort.
GRIP WALK PODRÁŽKYGRIPWALK® podrážky majú hrubšiu vrstvu gumy zaoblenú na špičke, čím poskytujú komfortnejšiu a prirodzenejšiu chôdzu. Integrovaná tvrdá platnička v podrážke garantuje optimálny prenos energie a požadovanú funkčnosť v lyžiarskom viazaní (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada sa predáva osobitne.

 

SPRÁVNY VÝBER VEĽKOSTI:

Veľkosť lyžiarok sa udáva vo veľkostiach Mondopoint, ktoré predstavujú dĺžku vášho chodidla v centimetroch. Dĺžku chodidla si môžte odmerať jednoducho: položíte k stene na zem hárok čistého papiera, postavíte sa na papier pätami k stene a na druhom konci pri prstoch urobíte značku. Túto vzdialenosť zmerajte pravítkom a dostanete číslo pre veľkosť Mondopoint. Ak sa vaša veľkosť nachádza medzi veľkosťami Mondopoint, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Viac informácií ako postupovať pri výbere lyžiarskej obuvi (veľkosť, flex, šírka..) sa dozviete na tejto stránke
 Pri výbere vám pomôže tabuľka veľkostí:

Recenzie

Napísať názor

Lyžiarky ROSSIGNOL  Pure Heat iridescent black RBH2310

Lyžiarky ROSSIGNOL Pure Heat iridescent black RBH2310

Nové ženské lyžiarky PURE HEAT s flexom 70 majú papuče vybavené vyhrievacím systémom od značky Therm-ic.

Napísať názor

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii