Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.

ROSSIGNOL PURE PRO HEAT WHITE/GREY RBG2200

nové

Nové lyžiarky PURE PRO HEAT so 100mm kopytom sú vybavené papučkami s výhrevným systémom Thermic.

Viac detailov

Dostupnosť: skladom na predajni

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

399.96

-20%

499,95 €

  • 245

Doprava zdarma po celej SR

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Nové lyžiarky PURE PRO HEAT so 100mm kopytom sú vybavené papučkami s výhrevným systémom Thermic. Vyhrevné papučky zateplené vlnou Merino majú v konštrukcii zabudované batérie a kontorloný panel na reguláciu intenzity vyhrievania. Je možné voliť medzi 4 módmi intenzity: vypnuté, mierny mód (17-19h), stredný mód (8-9h), vysoký mód (4-5h). Batérie sa dobíjajú cez pribalený usb kábel. Výkonný skelet s indexom pružnosti 100 s technológiou Sensor Blade, ktorá znižuje množstvo použitého materiálu čím redukuje hmotnosť a zabezpečuje neuveriteľný, vysokovýkonný prenos energie priamo do lyží. Skrutkami nastaviteľný flex skeletu umožňuje prispôsobiť výkon lyžiarok potrebám každej technicky zdatnej a skúsenej zjazdárky.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2017/18
VÝKONNOSŤ:VEĽMI DOBRÁ LYŽIARKA
FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):100
NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETUFunkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Treba postupovať podľa tabuľky nižšie v popise produktu, alebo v sekcii poradíme.
ŠÍRKA KOPYTA:100MM
SLIM FIT 100MMPapučka so šírkou 100mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly.
SENZOR BLADESkeletová technológia SENSOR BLADE znižuje množstvo materiálu na skelete, sústredí sa na torznom vystužení a pevnosti skeletu pri nižšej hmotnosti. Vyformovaná štruktúra na skelete pomáha usmerňovať energiu cez predok lyžiarky, čím sa optimalizuje prenos energie a ovládanie.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYURETÁN
HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYURETÁN
WOMEN FITDámske lyžiarky majú hornú časť skeletu a papučky prispôsobenú dámskemu tvaru lýtka, čím sa zvýšila úroveň komfortu, rovnováhy a aj výkonu.
DIAGONÁLNE PRACKYPatentované diagonálne pracky sú orientované v diagonálnom smere, čím poskytujú efektívnejšie a pohodlnejšie stiahnutie skeletu.
VNÚTORNÁ PAPUČKAHEATED LINER THERMIC SYSTEM
HEADTED LINER THERMIC SYSTEMElektrické vyhrievanie papučky Thermic. Výhrevné teleso je situované pod prstovým kĺbom, batérie sú zabudované v papučke v oblasti členku s kontrolným panelom vo vrchnej časti papučky. Systém disponuje 4 úrovňami intenzity vyhrievania, počet rozsvietených Led kontroliek informuje o nastavenom móde. Pri strednej úrovni je odhadovaná doba vyhrievania 8-9h, dobíjanie batérií je možné pomocou USB.
ZATEPLENIE PAPUČKY:PLNE ZATEPLENÉ MERINO VLNOU
MERINO VLNAPrírodná tepelná izolácia, MERINO vlna má vynikajúcu priedušnosť, rýchlo vyschne a eliminuje zápach. Vlákno vlny merino je mäkké a pohodlné, udržuje nohy v teple a pohodlí v každých podmienkach.
CANTINGNastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.
LYŽIARKY KOMPATIBILNÉ S WTR PODRÁŽKAMI:Na lyžiarkach ALLTRACK, ALLSPEED je možné použiť podrážky WALK TO RIDE rocker podrážky, ktoré vyhovujú norme ISO 9523 a poskytujú pohodlnejšiu chôdzu bez ohrozenia výkonu pri zjazde. WTR podrážky sú kompatibilné so šlapacími viazaniami ISO 13992; ISO 9423 WTR viazaniami; a Rossignol viazaniami DUAL WTR.
WTR CONCEPT : WALK TO RIDEJe špeciálne označenie s certifikátom TÜV, ktoré zaručuje kompatibilitu medzi špeciálnymi viazaniami a lyžiarkami. Podrážky s týmto označením poskytujú ľahšiu chôdzu s dôrazom na bezpečnosť a výkon.

 

SPRÁVNY VÝBER VEĽKOSTI:

Veľkosť lyžiarok sa udáva vo veľkostiach Mondopoint, ktoré predstavujú dĺžku vášho chodidla v centimetroch. Dĺžku chodidla si môžte odmerať jednoducho: položíte k stene na zem hárok čistého papiera, postavíte sa na papier pätami k stene a na druhom konci pri prstoch urobíte značku. Túto vzdialenosť zmerajte pravítkom a dostanete číslo pre veľkosť Mondopoint. Ak sa vaša veľkosť nachádza medzi veľkosťami Mondopoint, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Viac informácií ako postupovať pri výbere lyžiarskej obuvi (veľkosť, flex, šírka..) sa dozviete na tejto stránke
 Pri výbere vám pomôže tabuľka veľkostí:

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL PURE PRO HEAT WHITE/GREY RBG2200

ROSSIGNOL PURE PRO HEAT WHITE/GREY RBG2200

Nové lyžiarky PURE PRO HEAT so 100mm kopytom sú vybavené papučkami s výhrevným systémom Thermic.

Napísať názor

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii