Pre vaše väčšie pohodlie používame na stránke cookies. Prezeraním našej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača.
Znížená cena

ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 MEDIUM WHITE

nové

HERO WORLD CUP 110 MEDIUM majú skelet s najnovšou technológiou Dual Core, sú to pretekovo ladené lyžiarky s anatomickým (medium) kopytom 100mm.

Viac detailov

Dostupnosť: Produkt už nie je na sklade

      Ceny sa nemusia zhodovať s cenami v predajni.

    Väčší výber produktov v našej predajni v Matrine

339,95 €

-20,00 €

359,95 €


Doprava zdarma po celej SR

Vrátenie do 14 dní bez výhovoriek

Detaily

POPIS PRODUKTU

Skelet s najnovšou technológiou Dual Core, HERO WORLD CUP 110 MEDIUM sú pretekovo ladené lyžiarky s anatomickým "medium" kopytom 100mm. Dual Core konštrukcia z dielne pretekového oddelenia prináša dynamické reakcie a presnejšiu distribúciu flexu, čím sa zvyšuje precíznosť a kontrola v oblúkoch. Teplom prispôsobiteľná papučka je viac prispôsobená prednej časti chodidla a priehlavku, so spevnenou pätou, asymetrickým tvarom prstovej časti a tvarovanou oblasťou členka pre zvýšenie komfortu, cirkulácie krvi a tepelnej izolácie.

VLASTNOSTI

SEZÓNA:2017/18
VÝKONNOSŤ:VEĽMI DOBRÝEXPERT
FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI):110
ŠÍRKA KOPYTA:100MM
ŠÍRKA KOPYTA 100 MM DUALCOREPapučka so šírkou 100mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly.
DUAL CORENová technológia, ktorá zahŕňa vstrekovanie materiálov s rozdielnym stupňom tvrdosti do jednej formy. Hmota je vstrekovaná do formy v troch bodoch v hornej časti skeletu a v dvoch bodoch do spodnej časti skeletu. Výsledkom je sendvičová konštrukcia s tenkými vrstvami tvrdého materiálu na vonkajších stranách skeletu, medzi ktoré je vstreknutá vrstva mäkkého materiálu.
SPODNÁ ČASŤ SKELETUPOLYURETÁN
HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYURETÁN
VNÚTORNÁ PAPUČKAPRE-SHAPE LINER FOAM FIT CUSTOM
PRE-SHAPE LINER FOAM FIT CUSTOMSpodná časť našej predtvarovanej anatomickej papučky je tvarovaná v oblasti členkovej kosti, čím zabezpečuje priliehavé a presné uloženie chodidla v skelete. Navyše je možné túto papučku v členkovej časti teplom prispôsobiť podľa tvaru nohy pre ešte precíznejší a komfortnejší tvar.
CANTINGNastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.
LYŽIARKY KOMPATIBILNÉ S WTR PODRÁŽKAMI:Na lyžiarkach ALLTRACK, ALLSPEED je možné použiť podrážky WALK TO RIDE rocker podrážky, ktoré vyhovujú norme ISO 9523 a poskytujú pohodlnejšiu chôdzu bez ohrozenia výkonu pri zjazde. WTR podrážky sú kompatibilné so šlapacími viazaniami ISO 13992; ISO 9423 WTR viazaniami; a Rossignol viazaniami DUAL WTR.
WTR CONCEPT : WALK TO RIDEJe špeciálne označenie s certifikátom TÜV, ktoré zaručuje kompatibilitu medzi špeciálnymi viazaniami a lyžiarkami. Podrážky s týmto označením poskytujú ľahšiu chôdzu s dôrazom na bezpečnosť a výkon.

 

SPRÁVNY VÝBER VEĽKOSTI:

Veľkosť lyžiarok sa udáva vo veľkostiach Mondopoint, ktoré predstavujú dĺžku vášho chodidla v centimetroch. Dĺžku chodidla si môžte odmerať jednoducho: položíte k stene na zem hárok čistého papiera, postavíte sa na papier pätami k stene a na druhom konci pri prstoch urobíte značku. Túto vzdialenosť zmerajte pravítkom a dostanete číslo pre veľkosť Mondopoint. Ak sa vaša veľkosť nachádza medzi veľkosťami Mondopoint, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Viac informácií ako postupovať pri výbere lyžiarskej obuvi (veľkosť, flex, šírka..) sa dozviete na tejto stránke
 Pri výbere vám pomôže tabuľka veľkostí:

Recenzie

Napísať názor

ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 MEDIUM WHITE

ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 MEDIUM WHITE

HERO WORLD CUP 110 MEDIUM majú skelet s najnovšou technológiou Dual Core, sú to pretekovo ladené lyžiarky s anatomickým (medium) kopytom 100mm.

Napísať názor

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii